Co nového v F.X.C.G.

Čas plyne jako voda a my jsme si uvědomili, že už je to více než rok, kdy jsme se rozhodli spustit náš vzdělávací projekt pod brandem F.X.C.G. Education.  

Nejprve nám dovolte, abychom vám jménem celého našeho týmu poděkovali za vaši důvěru a spolupráci. Během celé doby nám dáváte konstruktivní feedbacky a denně nám ukazujete, že jdeme správnou cestou.

Výsledkem naší společné práce je stále se rozšiřující skupina studentů, mezi kterými se začíná objevovat čím dál více full-time traderů a počty získaných fundovaných účtů u společností jako např. FTMO.

Spolupráce s vámi nás naplňuje a vaše úspěchy nás ženou dopředu. Je hezké pozorovat vaši progresivní cestu, které můžeme být součástí. Proto jsme se rozhodli shrnout, co se nám za poslední dobu povedlo a na jakých novinkách aktuálně pracujeme. Můžete se těšit. Bude to bomba!

KURZY VENI, VIDI, VICI

Každý náš student jistě už má tu zkušenost, že prvním stavebním kamenem naší dlouhodobé spolupráce je absolvování 3 stupňů našich kurzů, které jsme dovedli do potřebné úrovně, aby student, který si jimi prošel, byl připravený se zodpovědně starat o svůj kapitál na FX trhu.

Zjednodušili jsme vám proces učení, kdy jsme velkou část osobního školení převedli do onlinu, a vy jste tak mohli získat potřebné informace z pohodlí domova. Díky tomu se nám taky povedlo sjednotit znalosti našich studentů na osobních kurzech, které jsou tak mnohem efektivnější a máme čas se více věnovat jednotlivým problémům.

Aktuálně pro vás připravujeme další kapitoly do online kurzů, které se vám určitě budou hodit. Více se chceme zaměřit na kapitolu reálných obchodů, kde vám budeme sdílet obchody a jejich management zpětně, aby se pro vás proces učení stal zase o něco efektivnějším.

MOŽNOST OPAKOVÁNÍ KURZŮ

Často se nás ptáte, jestli je možnost se osobního kurzu zúčastnit i vícekrát. Chápeme, že stát se profitabilním traderem je dlouhá cesta a máme pro vás dobrou zprávu. Již brzy vám dáme tu možnost si naše kurzy zopakovat! Sledujte nás, ať jste informovaní o nejbližších termínech. Na opakovacích kurzech vám budou k dispozici naši full-time tradeři, se kterými budete mít tu možnost konzultovat váš progres.

ROZŠÍŘENÍ NAŠEHO TÝMU

Klademe obrovský důraz na dlouhodobou spolupráci. Proto jsme tento rok vybrali z řady dlouhodobých studentů ty nejlepší, aby nám pomohli tvořit naši vizi a starat se o vaše potřeby.

Zde vám je představujeme: Daniel Machovský, Jakub Milčák a Tomáš Babušík.

Je obrovským potěšením, že i právě tito studenti se účastní našich osobních kurzů VICI a předávají vám jejich zkušenosti a pohledy na trading.

TRŽNÍ ANALÝZY A VÝHLEDY

Fundamentální analýzu dlouhodobě na trhu mezi studenty vnímáme jako často opomíjenou část tradingu. Proto jsme zareagovali na vaši poptávku a vytvořili jsme pro vás telegramovou skupinu, která se zabývá čistě fundamentální analýzou trhů.

Díky členství v této skupině dostáváte horké novinky, co se aktuálně děje ve světě, a výhledy pravděpodobných dopadů na trhy. Součástí je i pravidelné pondělní shrnutí toho, co se událo v minulém obchodím týdnu a co aktuálně vyhlížíme.

Procházení jednotlivých zpráv a fundamentu obvykle zabere klidně i pár hodin denně. Proto jsme rádi, že vám takto můžeme ušetřit čas, abyste se mohli věnovat tomu, co vás baví, a i tak byli plně v obraze!

Super bombou je, že studenti osobního kurzu VICI mají tento přístup zcela zdarma!

OSOBNÍ MENTORING PROGRAM

Jde nám o to, aby se vám dařilo. Každý den vidíme váš zájem o progres a zdokonalení. Proto vám již brzy nabídneme možnost osobního mentora, který s vámi projde cestou od úplných začátků tradingu až k získání fundovaného účtu nebo vlastní správy kapitálu!

SPOLEČNÉ AKCE

Jsme týmoví hráči a parta kamarádů, kteří mezi sebou sdílí podobné hodnoty a zájmy. Proto společně jezdíme na dovolené a účastníme se zajímavých a zábavných akcí u našich partnerů.

Jedním z nich jsou třeba kluci ze společnosti Držvolant, kteří nás učí driftovat a pomáhají nám zdokonalovat naše dovednosti se závodními auty. A protože my máme supersporty rádi a je to i náš koníček, tak kluky z Držvolant pravidelně využíváme na naše akce se studenty!

PRVNÍ TRADING FLOOR V ČR

Jedna z našich velkých vizí. Rozhodli jsme se pro nás postavit stabilní a silné zázemí, kde se můžeme seberealizovat.

O co jde?

Stavíme trading floor, kde budeme sdílet naše luxusní prostory s těmi nejlepšími tradery od nás, ke kterým můžeš patřit zrovna i ty! Celý areál bude navržen tak, aby efektivně a dostatečně naplňoval denní potřeby tradera. Vedle trading roomu, kde budou sedět naši nejlepší studenti a budou mít možnost získat i právě od nás svůj fundovaný účet, zde najdete i posilovnu a odpočinkovou místnost s herními konzolemi a závodními trenažéry.

Především ale jde o komunitu!

Každý den budeme potkávat v tom nejlepším složení našich traderů a společně sledovat trhy, abychom maximalizovali progres náš všech!

Je za námi velká dřina a spousty práce nás ještě čeká.

Můžete se těšit na všechny tyto zajímavé novinky a mnohem víc!

Díky za vaši podporu!

cs_CZCzech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram