Grand Opening Trading Flooru: předání darů na podporu sportu a předčasně narozených dětí

V sobotu 19.11.2022 se konal dlouho očekávaný Grand Opening našeho Trading Flooru v Moravanech u Brna, kde jsme měli tu čest předat pár darů v podobě finančních šeků.

První dar jsme předali ve spolupráci s Fondem pro předčasně narozené děti, kde jsme se rozhodli podpořit Ellinku Černoškovou, které byla v jejím roce diagnostikována dětská mozková obrna (dyskinetická forma), která je prakticky neléčitelná.

Její příběh si můžete přečíst zde: ellacernoskova.webnode.cz

Cílem fondu je pomáhat rodinám předčasně narozených dětí, které se ocitly v tíživé finanční a psychické situaci.

Nadační fond pomáhá vždy konkrétní rodině a jejich konkrétní potřebě spojené s předčasně narozeným dítětem, jako je například:

  • příspěvek na speciální výživu a hygienické potřeby
  • příspěvek na zdravotnické pomůcky
  • a další příspěvky spojované s hospitalizacemi a následnou péčí

Pokud i vy chcete přispět, můžete tak učinit prostřednictvím těchto webových stránek: www.predcasnenarozenedeti.cz

Protože velmi rádi podporujeme také sportovní kluby a mladé talentované sportovce, tak druhý šek putoval za mladým karatistou Teodorem Brančíkem ze spolku OSPPRTK – Občanský spolek pro podporu rozvoje tradičního karate. Teodor se ve svém mladém věku skvěle umísťuje na mezinárodních soutěžích a my mu přejeme spousty dalších úspěchů!

Jsme velmi rádi, že jsme tímto způsobem mohli na našem Grand Openingu tyto šeky předat a přispět tak na dobré věci.

Chceš si přečíst kompletní souhrn ekonomických událostí?

Vyzbroj se na cestu k vítězství

Tržní analýzy a výhledy

Každý týden ti na našem telegramovém kanálu pošleme fundamentální a technické shrnutí, upozornění na mimořádné situace i výhled na další týden.

Díky tomu líp pochopíš fundament a poznáš, jak nad forexem přemýšlíme. Navíc najdeš na jednom místě všechny důležité informace, které potřebuješ pro své obchody.
Více informací
cs_CZCzech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram