Zúčastnili jsme se tradingové konference roku!

V sobotu 13. listopadu 2021 se v Praze uskutečnila první velká trading konference našeho partnera Purple Trading, který k této příležitosti oslavil své 5. narozeniny. 

Bylo nám obrovským potěšením se zúčastnit této mimořádné akce, kde jsme mezi nejznámějšími osobnostmi české tradingové scény mohli i my svým vystoupením inspirovat nadšence do tradingu a být jim celý den k dispozici.  

Harmonogram dne byl opravdu naplněný řadou přednášek na různá témata tradingových strategií, zkušeností a konec konců nechybělo i okénko pro psychologii.

Naše vystoupení se drželo tématu cesty tradera. Jak překonat těžké a nejisté začátky, chybná rozhodnutí, a jak se přes nedostatek školících materiálů a kurzů na českém trhu vypracovat na pozici full-time tradera. Dozvěděli jste se od nás, jaká úskalí jsme na svých začátcích překonávali právě my, a jak jsme se poprali s tím, že jsme neznali nikoho, kdo by se doopravdy tradingem dlouhodobě živil.

Na konci programu jste také mohli sledovat naši panelovou diskusi, kde jsme odpovídali na řadu zajímavých otázek od traderů na jakékoliv úrovni. 

Ve videu níže najdete celý videozáznam konference, kde se můžete od času 1:51:15 podívat na celé naše vystoupení, které bude určitě inspirací nejen pro tradery, kteří okamžitě chtějí skoncovat se svým zaměstnáním a vrhnout se do tradingu po hlavě, ale i pro ty z vás, kteří chcete začít a dělá vám problém rozdělit zrno od plev. Respektive profesionální tradery od marketérů. 

Věříme, že i nadále pro vás budeme živoucí inspirací a důkazem, že i přes tyto všechny překážky, jde trading dělat poctivě a na profesionální úrovni. 

Děkujeme Purple Trading za pozvání a budeme se těšit na další společné akce!

Také se budeme těšit na všechny studenty na našich osobních kurzech! Aktuální info vydáváme na našich sociálních sítích. O volných termínech se můžeš informovat také na www.fxcg-education.cz

cs_CZCzech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram