F.X.C.G. news

Máme za sebou už třetí čtvrtletí tohoto roku a rádi bychom se s vámi podělili o pár zajímavých věcí, které se nám za toto období povedly a na co se můžete v nejbližší době těšit!

Trading floor a osobní kurzy

Stavba našeho trading flooru se blíží do cílové rovinky a my jsme vyhlásili první dva termíny osobních kurzů VICI, které se budou konat již v nových prostorech!

Osobní kurzy tak dostanou ještě větší náboj, protože maximálně využijeme naše moderní zázemí a zvětšíme kapacitu míst na jednotlivých kurzech.

Velmi nás těší, že se našim studentům daří a o kurzy je stále větší zájem. Důkazem toho je, že po vyhlášení nových termínů kurzů jsme je mnohdy měli skoro ihned zaplněny.

Nejbližší termíny kurzů na trading flooru: 5.11.2022 a 6.11.2022

Rozšíření obsahu ve VIDI

Klademe velký důraz na to, abychom vám předali co nejvíce potřebných znalostí a zkušeností, které vám pomohou stát se dlouhodobě profitabilními.

V současné době pracujeme na rozšíření a vylepšení online kurzu VIDI. Těšit se můžete třeba na nová výuková videa, více příkladů z reálného obchodování nebo rozšíření kapitol.

Sebereflexe a vyhodnocování svých výsledků jsou nedílnou součástí nejen pro začínající tradery, proto jsme již přidali do členské sekce nový obsah, který vám s tím pomůže. A to rovnou celou kapitolu č. 12 – Obchodní deník!

Osobní vedení

V souvislosti s velkým zájmem o účast na osobních kurzech a více individuálnějšího přístupu jsme se rozhodli pro vás spustit mentoring program, díky kterému máte možnost na pravidelné bázi využít náš čas, abyste si upřesnili jednotlivé kroky ve svém obchodním procesu a společně jsme tak nalezli chyby, které vás dlouhodobě brzdí!

Sponzoring a akce

Měli jsme tu čest stát se hlavními partnery festivalu Blackout, který se konal v září v Olomouci a zároveň sponzory golfového turnaje CZECH PGA TOUR 2022 na Kaskádě, kde se tak zakončila nejvyšší domácí profesionální série v sezóně.

Protože nám sporty nejsou cizí a rádi podporujeme šikovné sportovce a jejich kluby, rozhodli jsme se podpořit brněnský boxerský tým SPB boxing Brno.

Základy tohoto týmu jsou u bývalého boxerského týmu MTM boxing Brno, který byl na české boxerské scéně už od roku 2017, kdy se podařilo vychovat jednoho mistra a jednoho vicemistra republiky v kadetech.

Jsme rádi, že jsme mohli podpořit i jeden z brněnských klubů stolního tenisu SKST Nový Lískovec Brno, kterému se v minulé sezóně podařilo dostat 3 týmy z 6 do vyšších soutěží a otevřeli si tak po několika letech dveře do kraje.

Děkujeme vám za úžasné období a přejeme úspěch!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram