F.X.C.G. news

Vítejte u čtvrtletních F.X.C.G. news!

Od začátku roku jsme usilovně pracovali na tom, abychom vám mohli efektivně a ve větší míře předávat naše zkušenosti ohledně obchodování a zjednodušili tak vaši cestu k full-time tradingu.

Pojďme si společně projít, co se nám od začátku roku 2023 podařilo.

TRADING FLOOR

Spustili jsme fungování na našem Trading Flooru v Moravanech! Cílem našeho Trading Flooru je zajistit naší komunitě traderů co nejlepší možné zázemí a systém, který bude dlouhodobě přínosem.

Na Trading Flooru se denně potkáváme skrze trading i zábavu!

Aktuálně zde probíhají:

  • víkendové osobní kurzy VICI
  • osobní mentoringy a konzultace se studenty
  • pravidelné společné pracovní dny (po + čt)

Chceš se stát součástí naší komunity nebo se něco přiučit od těch nejlepších? Podívej se na naše typy členství a využij Trading Floor jako svůj akcelerátor!

MENTORING TEAM

Rozšířili jsme náš mentoring team o nové úspěšné tradery! Díky tomu jsme tak schopni pomoci většímu množství studentů, kteří potřebují více individuálnějšího přístupu, aby se ujistili, že to, co se naučili na našich kurzech dělají správným způsobem. Mentoring program je i skvělá příprava pro získání fundovaných účtů.

Více informací o osobním mentoringu se dozvíš zde.

TRŽNÍ ANALÝZY

Vylepšili jsme naši skupinu tržních analýz a výhledů! Tuto skupinu jsme založili za účelem, abychom vám více pomohli ze strany fundamentální analýzy, a abyste vždy byli v obraze a informovaní o tom, co se ve světě děje, a co aktuálně může ovlivnit naše obchodování. Nově jsme do této skupiny přidali i naše technické výhledy obchodních příležitostí, které jdou ruku v ruce s fundamentální analýzou a jsou doplněné a systematický management otevřených pozic. Celá tato skládanka tak zapadla do sebe a my vám jsme tak schopni více přiblížit naše know-how a ukázat, jak na trhy pohlížíme my.

Chceš vědět, o co jde? Klikni zde a podívej se!

EXPANDUJEME DO ZAHRANIČÍ

Těší nás, že nám po absolvování našich kurzů stále více studentů píše, že jsme jim změnili pohled na trading a stále více z vás si plní fundované účty. Proto jsme se rozhodli expandovat i mimo ČR a míříme s našimi kurzy do zahraničí! Věříme, že tak budeme moci poskytnout více kvalitního kontentu nejen u nás, ale i v zahraničí.

Máme za sebou velký kus práce a spousta práce nás ještě čeká. Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na vaše další příběhy.

cs_CZCzech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram