Další studenti si převzali certifikáty

Tento měsíc jsme měli to potěšení udělit další certifikáty našim vynikajícím studentům, které potvrzují úspěšné absolvování našich kurzů, zaměřených na obchodování na měnových trzích!

Je ovšem nutno podotknout, že k získání našeho ocenění a důvěry nevede úplně jednoduchá cesta a naši studenti si ho musí po právu zasloužit. 

Svoji práci děláme s tím nejlepším přesvědčením a kvalitou, jaké jsme jenom schopni. 

Našim cílem je tak dlouhodobě vzdělávat a připravovat studenty k tomu, aby v čase zužitkovali své znalosti a zkušenosti z kurzů, a my tak mohli zpětně vyhodnotit, jestli jsou připraveni na to, aby mohli s klidným svědomím vplout do světa tradingu se svým reálným kapitálem. 

Jedině tak můžeme mít jistotu v tom, že každý student, který prošel našimi kurzy a dostal od nás certifikát je kompetentní osobou a je plně vybavený k tomu, aby se stal profesionálním full-time traderem. 

Jak mohu získat certifikát? 

Stačí chtít! 

Absolvování našich kurzů VENI, VIDI a VICI je první věc, která by tě měla zajímat. 

Po absolvování všech třech kurzů dostaneš příležitost využít výhody naší komunity k tomu, abys nám dokázal, že tradingu rozumíš a je to pro tebe ta správná cesta. 

Naším úkolem k tobě bude ti v čase předat všechno, co budeš potřebovat k tomu, aby ses stal profíkem!

Gratulujeme tedy Danielovi, Jakubovi, Staňovi, Davidovi, Milošovi, Danovi, a Matějovi ke skvělé práci a přejeme jim mnoho dalších úspěchů na cestě k dobývaní trhů!

cs_CZCzech
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram